Hava Kent Akpınar fiyat

İstanbul şehrinin Eyüp ilçesinde Hava Kent Akpınar projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklarda yer alıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Hava Kent Akpınar projesi bünyesinde 4 bin konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on iki katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Hava Kent Akpınar projesi isminden de anlaşılacağı gibi Akpınar Mahallesi’nde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Hava Kent Akpınar projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen projedeki 1+1 konutların fiyatları 150 bin TL’den başlıyor. Hava Kent Akpınar projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları da 210 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler ise 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın