Proje Haberleri

Hava Kent Haraççı daireleri 2023’te sahiplerine teslim ediliyor

Hava Kent Haraççı Mahallesi’nde hayata geçmekte olan bir konut projesidir. Bu proje, S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi’ne ait olmaktadır. İstanbul Havalimanı ile çok yakın mesafede olmasından dolayı bu..

tasinmazhaber.com Hava Kent Haraççı daireleri 2023’te sahiplerine teslim ediliyor

Hava Kent Haraççı Mahallesi’nde hayata geçmekte olan bir konut projesidir. Bu proje, S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi’ne ait olmaktadır. İstanbul Havalimanı ile çok yakın mesafede olmasından dolayı bu ismi alan projenin daire seçenekleri 2 + 1 ve 3 + 1’dir. Bu dairelerin her biri ankastre mutfak setine ve çift banyoya sahiptir. Ayrıca dairelerdeki laminat ve seramik zeminler oldukça dayanıklıdır. Merkezi sistem ile ısınan dairelerin brüt ve net büyüklükleri ise şöyle sıralanabilmektedir:

  • 2 + 1 Odalı daireler

Brüt 90 m2 – Net 80 m2

  • 3 + 1 Odalı daireler

Brüt 110 m2 – Net 95 m2 / Brüt 120 m2 – Net 110 m2

Büyüklükleri bu şekilde olan daire seçeneklerinin hepsi krediye uyumludur. Özellikle yatırıma pek uygun görünen bu daireler 2023 yılından itibaren sahiplerine teslim edilmeye başlayacaktır.

Bu proje nerede hayata geçiyor?

S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi tarafından başlatılan ve yürütülen bu konut projesi İstanbul’un Arnavutköy’ünde hayata geçmektedir. Konumu dolayısıyla Hava Kent Haraççı Mahallesi’nin en iyi konutlarından olacaktır. Altıntaş Sokak üzerinde yapımı devam eden dairelerin civarında Eski Edirne Caddesi ve Maltepe Caddesi vardır. Pek çok İETT durağının yer aldığı bu bölgede sosyal imkanlar fazlasıyla gelişmiştir. Proje konumu Arnavutköy’ün merkezine yakın olduğu gibi, şehir gürültüsünün çok az olduğu sayılı bölgelerden birindedir.

Hava Kent Haraççı satılık daire fiyatları ne kadardır?

Haraççı Mahallesi’nde yükselen bu konutların sahip olduğu fiyatlar 360.000 – 480.000 TL arasındadır. Hava Kent satılık daire türleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0 537 850 47 04 numarasına ulaşmak mümkündür. Bununla birlikte 0 212 801 48 02 numarası da iletişime açıktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL