Proje Haberleri

HEP Grand Homes Esenyurt’ta yükseldi

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde HEP Grand Homes projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje..

tasinmazhaber.com HEP Grand Homes Esenyurt’ta yükseldi

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde HEP Grand Homes projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 59 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Zafer Mahallesi’nde inşa edildi. HEP Grand Homes projesi Adile Naşit Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. HEP Grand Homes projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 152 metrekare ile 246 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. HEP Grand Homes projesindeki 2+1 konutlar 1 milyon 58 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 367 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 1 milyon 595 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL