Proje Haberleri

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyatları

ETRA Holding tarafından kendi arsası üzerinde İstanbul, Selimpaşa, Ortaköy’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Ortaköy projesinde satılık daire fiyatları 337 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak için 55..

tasinmazhaber.com Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyatları

ETRA Holding tarafından kendi arsası üzerinde İstanbul, Selimpaşa, Ortaköy’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Ortaköy projesinde satılık daire fiyatları 337 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak için 55 yaşını doldurmak gerekiyor. 55 yaşını doldurmamış olanlar daire satın alıp kiraya verebiliyor, 55 yaşını doldurduğunda ister ise kendi oturmaya başlıyor.

ABD’nin yaşlı yaşam uzmanı Avendelle ve Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığında gerçekleştirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin alanları ise 60 metrekare ile 86 metrekare arasında değişiyor. Projenin 2019 yılı sonlarında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyat listesi

Mobilyalı olarak teslim edilecek olan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesindeki 60 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları KDV dahil 337 bin TL ile 369 bin TL arasında, 86 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları ise KDV dahil 445 bin TL ile 485 bin TL arasında değişiyor. Proje dahilinde verilen temizlik ve sağlık hizmetlerinden faydalanmak için ise aylık 550 TL ödemek gerekiyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü ödeme planı

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinde yüzde 80 peşin veya kredi ödedikten sonra kalanı teslimde ödeme, yüzde 50 peşin veya kredi ödedikten sonra kalanı yüzde 2.5 indirimli 12 ay vade ile ödeme, tamamı peşin ödemelerde yüzde 7 indirim veya toplu konak satın alınması durumunda özel indirimlerden faydalanarak konak sahibi olmak mümkün olabiliyor. Ayrıca anlaşmalı bankalardan 120 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı da sunulmaktadır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü İstanbul projesinin satış ofisi Ortaköy Mahallesi, Kadıköy Bağları Caddesi, 676. Ada 3.Parsel Selimpaşa-Ortaköy İstanbul adresinde yer alıyor.

Tel: 444 67 59

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL