Hittown Ankara’da yükseliyor

Google Haberlere Abone Ol

Ankara iline bağlı bulunan Yenimahalle ilçesinde Hittown projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Hit Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Hittown projesi bünyesinde 586 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projedeki bloklar on yedi katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yenibatı Mahallesi’nde inşa ediliyor. Hittown projesi Necip Fazıl Caddesi No:3’te konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Hittown projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 64,69 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 1+1 konutların fiyatları 200 bin TL’den başlıyor. Hittown projesinde bulunan 2+1 konutlar 264 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 505 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın