Proje Haberleri

Home 59 Tekirdağ’da yükseldi

Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde Home 59 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Buhara İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Home 59 Tekirdağ’da yükseldi

Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinde Home 59 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Buhara İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 99  adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 100. Yıl Mahallesi’nde inşa edildi. Home 59 projesi Yekdan Kara Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Home 59 projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+2 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 180 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Home 59 projesindeki 3+1 konutlar 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+2 dairelerin fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL