Proje Haberleri

İcs Roya Göktürk satışları devam ediyor

İcs Roya Göktürk projesi İstanbul, Göktürk’te hayata geçirilen bir konut projesidir. Konut projesi İcs Yapı İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Göktürk konut projesinde inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla devam..

tasinmazhaber.com İcs Roya Göktürk satışları devam ediyor

İcs Roya Göktürk projesi İstanbul, Göktürk’te hayata geçirilen bir konut projesidir. Konut projesi İcs Yapı İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Göktürk konut projesinde inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla devam etmektedir.

Proje özellikleri neler?

İcs Roya Göktürk konut projesi 3 konut bloğundan meydana gelmektedir. 5 katlı konut bloklarında toplam 90 daire yer almaktadır. Proje kapsamındaki daireler güvenli, sağlam, ferah ve geniş olarak tasarlanmıştır. Bu proje kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 çatı dubleks daireleri satışa çıkarmıştır. 1+1 dairelerin büyüklüğü net 71 metrekare, 2+1 tip dairelerin büyüklüğü net 90 metrekaredir. Aynı zamanda 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise net 135 ve 165 metrekare arasında değişmektedir.

Konut projesi içerisinde açık yüzme havuzu, fitness ve yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar mevcuttur. Aynı zamanda 7/24 güvenlik sistemine sahip sitede, açık ve kapalı otopark alanları da yer almaktadır. Ayrıca her daireye özel klima, ankastre set ve bulaşık makinesi de bulunmaktadır.

İcs Roya Göktürk fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı zamanda fiyatlar, dairelerin büyüklüklerine göre de değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 1 milyon 330 bin TL’den başlamaktadır.

71 metrekare 1+1 tip daireler 1 milyon 330 bin TL’den başlayan fiyatlar,

90 metrekare 2+1 tip daireler 1 milyon 675 bin TL’den başlayan fiyatlar,

135 metrekare 3+1 tip dubleks daireler ise 2 milyon 355 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

165 metrekare 3+1 tip dubleks daireler ise 2 milyon 675 bin TL’den başlayan fiyatlar

Proje nerede yer alıyor?

Göktürk konut projesi ulaşıma yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda hastane, semt pazarı ve marketler de oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Proje, metroya 1 dakikalık uzaklıkta, yeni havaalanına ise 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0212 322 05 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL