Proje Haberleri

İlbeyoğlu Arpalist Konutları satışları devam ediyor

İlbeyoğlu Arpalist Konutları projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Kocaeli Çayırova’da bulunan proje İlbeyoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 7.222 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan proje, 27.140 metrekarelik..

tasinmazhaber.com İlbeyoğlu Arpalist Konutları satışları devam ediyor

İlbeyoğlu Arpalist Konutları projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Kocaeli Çayırova’da bulunan proje İlbeyoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 7.222 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan proje, 27.140 metrekarelik inşaat alanından oluşmaktadır. Konutlar 4 bloktan oluşup toplam 175 adet daire bulunmaktadır. Çoğunlukla 2 artı 1, 3 artı 1 daireler ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 1 artı 1 daireler de her türlü bütçeye hitap etmektedir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

7.222 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan proje, 27.140 metrekarelik inşaat alanından oluşmaktadır. Konutlar 4 bloktan oluşup toplam 175 adet daire bulunmaktadır. Çoğunlukla 2 artı 1, 3 artı 1 daireler ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 1 artı 1 daireler de her türlü bütçeye hitap etmektedir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 129 metrekaredir. 3 artı 1 çatı dubleksi olan dairelerin büyüklüğü brüt 200 metrekaredir. 4 artı 1 bahçe dubleksi olan dairelerin büyüklüğü brüt 230 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 çatı dubleksi olan dairelerin büyüklüğü ise brüt 240 metrekare olmaktadır. Dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı garaj ve otopark alanı mevcuttur. Sitenin yüzde 75’i yeşil doku ve sosyal aktivite alanları için ayrılmıştır. Açık yüzme havuzu, oturma alanları, çocuk parkları, spor salonu, sauna ve hamam mevcuttur. Bunun yanı sıra yürüyüş alanı, kamelyalar ve mini basketbol sahası bulunmaktadır. Her dairede çift asansör mevcuttur. Ankastre mutfak, barbekü ve set üstü ocak bulunmaktadır. Banyolarda duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Ayrıca engelliye uygun araç park yeri, asansör ve rampa bulunmaktadır.

İlbeyoğlu Arpalist Konutları konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Çayırova İlçesi Akse Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar şehir merkezine yakın olup deniz, doğa, havuz ve şehir manzaralıdır. Muhitte alışveriş merkezi, market, park ve semt pazarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane ve eczane gibi sağlık kurumları yakın civardadır. Ulaşımda toplu taşıma olarak dolmuş, metro, minibüs ve otobüs gibi taşıtları kullanabilirsiniz.

İlbeyoğlu Arpalist Konutları fiyatları ne kadar?

İlbeyoğlu Arpalist Konutları projesinde fiyatlar konut tipine göre değişmektedir. Projede bulunan, brüt 129 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 520.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 200 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 870.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 230 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatı 850.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 240 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı ise 1.020.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (533) 404 85 65 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL