Kategoriler
Proje Haberleri

Ilıcak Bostanbaşı Konutları ön satışa sunuldu! Daire teslimleri ne zaman?

Ilıcak Bostanbaşı Konutları toplamda 100 adet daireden oluşmaktadır. Bununla birlikte tam 13 bin 98 metrekarelik proje arazisi 12 dükkanı da bünyesinde bulunduracaktır. Yaklaşık olarak Temmuz – Ağustos 2022 tarihinde teslimleri başlayacak olan bu daireler 3 + 1 (48 adet) ve 4 + 1 (52 adet) türündedir. Dairelerin yaklaşık brüt büyüklükleri ise şunlardır:

  • 3 + 1 Odalı daireler: Brüt 197 metrekare
  • 4 + 1 Odalı daireler: Brüt 237 metrekare

Henüz inşaat çalışmaları devam eden bu dairelerde ebeveyn banyosu, yalıtımlı olarak örülmüş daire duvarları ve ısı yalıtımına sahip pencereler bulunacaktır. Ayrıca 13 bin 98 metrekarelik inşaat arazisinin yaklaşık 10 bin metrekaresini peyzaj alanları oluşturacaktır. Site bahçesi için büyük bir otopark alanı tasarlanmıştır. Bununla birlikte daha pek çok detay, projenin kalitesini gösterebilmektedir.

Teslimi 2022’de başlayacak olan bu konutlar nerededir?

Ilıcaklar Yapı şirketinin bu büyük projesi Malatya – Yeşilyurt’ta gerçekleşmektedir. Ilıcak Bostanbaşı Konutları ismi ise hem firma adından, hem de dairelerin konumlandığı Bostanbaşı Mahallesi’nden kaynaklanır. İnşaat alanı Bostanbaşı Yolu ile Malatya – Yeşilyurt Yolu arasındadır. Ayrıca şehrin en önemli caddelerinden olan Ankara Caddesi de çok yakın mesafededir. Dairelere yakın olan çok sayıda eğitim kurumundan ve sağlık merkezinden bazıları şunlardır:

  • Özel İntegral Ortaokulu
  • Recai Kutan Ortaokulu
  • Bostanbaşı İlkokulu
  • Malatya Fen Lisesi
  • Mahmut Çalık Anadolu Lisesi
  • Yeşilyurt – Bostanbaşı Aile Sağlığı Merkezi
  • Gözde Akademi Hastanesi

Ayrıca Hançarşı AVM, Gülefşan Parkı ve Sofuoğlu Camii gibi farklı yerlere ulaşım da kısa sürelidir.

Ilıcak Bostanbaşı Konutları projesinde satılık dairelerin fiyatı nasıl olacak?

Ilıcak Bostanbaşı Konutları satılık daire türlerinin yeterli sayıda olduğu bir projedir. Krediye uygun olarak satın alınamayan bu dairelerin fiyatları yaklaşık olarak 675 bin TL ile 850 bin TL arasındadır. Ayrıca projenin son durumuna daire bilgi almak da mümkündür. İletişim numarası şöyledir:

0 530 871 03 33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir