Proje Haberleri

İlkim Cadde Konutları satışları devam ediyor

İlkim Cadde Konutları geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde bulunan bu proje oldukça ilgi çekmektedir. İlkim İnvest tarafından inşa edilen bu proje aynı..

tasinmazhaber.com İlkim Cadde Konutları satışları devam ediyor

İlkim Cadde Konutları geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde bulunan bu proje oldukça ilgi çekmektedir. İlkim İnvest tarafından inşa edilen bu proje aynı zamanda özellikleri ve konumu ile de dikkat çekmektedir. Sizler bu daireyi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Konumu dolayısıyla sizlere kolaylık sağlayan bu evleri detaylı bir biçimde inceleyerek hakkında bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Bu proje modern mimari yapısı ile alıcının ilgisini çekmektedir. Konforun ön planda olduğu bu proje sizlere geniş ve ferah alanlar sunmaktadır. Site içerisinde bulunan bu proje toplamda 36 daire bulundurmaktadır. Seramik zemini bulunan bu evin aynı zamanda Hilton banyosu da vardır. Toplamda 1 banyo sayısına sahip bu ev büyük ve ferahtır. Sizler görüntülü arama ile istediğiniz gibi bu evi gezebilirsiniz. Görüntülü diafona sahip bu evin özelliklerini detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Bu binada asansör bulunmaktadır. Ayrıca evin dış cephesinde ses ve ısı camı bulunur. Kapıcısı olan bu evin daha birçok özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal olanakları bakımından zenginliğe sahiptir. Sosyal alan bulunduran bu proje sizlere keyifli anlar sunabilmektedir. Aydın da yer alan bu ev 7/24 güvenlik sistemi ile güvenlidir.

İlkim Cadde Konutları konumu hakkında

Bu projedeki evler şehir merkezine oldukça yakındır. Konumu dolayısı bu evler güneş almaktadır. Herhangi bir sağlık durumuna karşı eczane ve sağlık ocağının yakın olması artı özelliklerindendir. Markete yakın olması ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesiyle karşılayabileceğiniz anlama gelmektedir. Popüler bir yerde olan bu evleri sizler inceleyebilirsiniz. Bu şekilde konumu hakkında bilgi verilebilir.

İlkim Cadde Konutları fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne ve tipine göre değişmektedir. Ayrıca konutların fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda fiyatlar 395 binden başlayarak 525 bine kadar çıkabilmektedir. Alana göre bu fiyatlarda değişiklik göstermektedir.

Bu proje hakkında daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız 0 (542) 613 20 24 numaralı telefona ulaşmanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL