Proje Haberleri

İlkim Concept Plus satışları devam ediyor

Kuşadası villa projesi Fu Yapı A.Ş firması tarafından hayata geçirilmektedir. Villa projesi Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer almaktadır. İlkim Invest Kuşadası projesinin 3. etabı olan projede villa satışları..

tasinmazhaber.com İlkim Concept Plus satışları devam ediyor

Kuşadası villa projesi Fu Yapı A.Ş firması tarafından hayata geçirilmektedir. Villa projesi Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer almaktadır. İlkim Invest Kuşadası projesinin 3. etabı olan projede villa satışları ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.  İlkim Concept Plus villa projesinde yer alan villa tipleri neler? Villa büyüklükleri ne kadar? Villa fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi Didim İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer alan arazi alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselen villa projesi 90 adet bağımsız villadan meydana gelmektedir. Proje kapsamında yer alan villalar akıllı ev sistemine sahiptir. Villa içlerinde tv uydu sistem, ankastre set, teras yer almaktadır. Aynı zamanda giyinme odası ve kiler de mevcuttur. Bunların yanı sıra villalarda müstakil bahçe, özel otopark, otomatik bahçe sulama olanakları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra site içerisinde kafeterya, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu ve spor salonu yer almaktadır. Üstelik kameralı güvenlik sistemi de bulunmaktadır.

2 katlı villalardan oluşan  İlkim Concept Plus villa projesinde tek tip villa seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 3+1 tip villalardan oluşmaktadır. Villaların büyüklükleri ise brüt 150 metrekare ve 158 metrekare olmak üzere iki farklı büyüklükte tasarlanmıştır. 150 metrekare brüt alana sahip villalar net 125 metrekare, 158 metrekare olanlar ise net 130 metrekare büyüklüğündedir.

İlkim Concept Plus fiyatları ne kadar?

Kuşadası villa projesinde yer alan villaların fiyatları villaların büyüklüğüne ve konumuna göre değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden villaların fiyatları 1 milyon 5650 bin TL’den başlamaktadır. Villa fiyatları 1 milyon 850 bin TL’ye kadar yükselmektedir.

150 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip villaların fiyatları 1 milyon 650 bin TL’den başlamaktadır.

158 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip villaların fiyatları ise 1 milyon 850 bin TL’den başlamaktadır.

Projede villa fiyatları, %40 peşinat ve kalan tutarda taksitlendirme seçeneklerinden oluşmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Davutlar konut projesi, Aydın/Kuşadası Davutlar Mahallesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde yer almaktadır. Aynı zamanda proje şehir merkezi, market, eczane gibi noktalara da yakın mesafede yer almaktadır.

Ayrıca villa projesinin 2022 yılı Temmuz ayında tamamlanarak villa sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır. Davutlar villa projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0537 440 08 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL