İltemir Residence ödema planı

Antalya’nın Kepez ilçesinde İltemir Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İsmail İltemir İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar 8 blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 12 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. İltemir Residence projesi bünyesinde 102 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

İltemir Residence projesindeki konutlar için banka kredisi kullanmak mümkün. Ayrıca projede alıcılar için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. İltemir Residence projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 165 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İltemir Residence projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 460 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki 5+2 konutların fiyatları ise 750 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0 242 4175001

Bir Cevap Yazın