Proje Haberleri

İncek Vista hemen teslim

Ankara şehrinin İncek ilçesinde İncek Vista projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Özçelik İnşaat ve Pelit İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken..

tasinmazhaber.com İncek Vista hemen teslim

Ankara şehrinin İncek ilçesinde İncek Vista projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Özçelik İnşaat ve Pelit İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar otuz altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 222 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kızılcaşar Mahallesi’nde inşa edildi. İncek Vista projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. İncek Vista projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 46 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İncek Vista projesindeki 1+1 konutlar 345 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 584 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunulmuş durumda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL