Proje Haberleri

İnci Kulesi için yaşam başladı

Ankara şehrinin Yaşamkent ilçesinde İnci Kulesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akyol İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com İnci Kulesi için yaşam başladı

Ankara şehrinin Yaşamkent ilçesinde İnci Kulesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akyol İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yirmi iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 44 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 3250. Cadde’de inşa edildi. İnci Kulesi projesi Çayyolu’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. İnci Kulesi projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 231 metrekare ile 471 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İnci Kulesi projesindeki 4+1 konutlar 757 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 300 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL