Proje Haberleri

İnnovia Arifiye nerede

Adından da belli olacağı gibi Sakarya ilinde bulunan Arifiye ilçesinde İnnovia Arifiye projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yeşil GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi..

tasinmazhaber.com İnnovia Arifiye nerede

Adından da belli olacağı gibi Sakarya ilinde bulunan Arifiye ilçesinde İnnovia Arifiye projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yeşil GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. İnnovia Arifiye projesi bünyesinde 154 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. İnnovia Arifiye projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 59 metrekare ile 143 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İnnovia Arifiye projesindeki 1+1 konutlar 232 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 309 bin 100  TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 411 bin 480 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Senetle ödeme imkanı buluna projede yüzde 5 peşinat ödedikten sonra 6. ayda yüzde 15, 24. ayda yüzde 20 yapılıyor. Kalan tutar ise 100 ay vade ile ödeme yapılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Arifbey Mahallesi’nde inşa edildi. İnnovia Arifiye projesi Sema Sokak’ta yer alıyor. Proje D-100 Karayoluna 1,5 km, TEM otoyol bağlantısına yaklaşık 2,5 km mesafededir.

Tel: 0850 333 9999

YORUMLAR (3)

 1. ayhan bölük diyorki:

  Merhaba, bu haberin kaynağı nedir?
  Arifiye innoviada 150 insan mağdur.
  Binlerce insan diğer İnnovia projelrindeyıllardır perişan durumda
  Doğru haber oma ihtimali sıfır
  Amacınız ne?

 2. ayhan bölük diyorki:

  RCB İnşaat Taahhüt Müşavirlik Proje Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
  ile ilişkili bir site mi bu sitedeki haberler

 3. Ahmet diyorki:

  Konutların hepsi hemen teslim durumunda mı? Bu yazıyı kim yazdırdı ben 4 yıldır bekliyorum inşaat durumu vaziyette neyi teslim ediyorlar. Ordan daire alanların hepsi mağdur.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL