Proje Haberleri

İpek Diamond Kayseri için yaşam başladı

Kayseri şehrine bağlı bulunan Melikgazi ilçesinde İpek Diamond Kayseri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İpekar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com İpek Diamond Kayseri için yaşam başladı

Kayseri şehrine bağlı bulunan Melikgazi ilçesinde İpek Diamond Kayseri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İpekar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 130 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Melikgazi Mahallesi’nde inşa edildi. İpek Diamond Kayseri projesi Enginar Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. İpek Diamond Kayseri projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 240 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İpek Diamond Kayseri projesindeki 4+1 konutların fiyatları 1 milyon 173 bin 800 TL’den başlıyor. Projedeki en yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 700 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL