Toki Haberleri

İstanbul Silivri Toki kura sonuçları belli oluyor

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen İstanbul Silivri Toki Konutları projesinde..

tasinmazhaber.com İstanbul Silivri Toki kura sonuçları belli oluyor

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen İstanbul Silivri Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi başladı. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar İstanbul Silivri Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Kale Mahallesi’nde hayata geçirilen İstanbul Silivri Konut Projesi hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 04 Haziran 2021 tarihinde Cuma günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesindeki  2+1 tip konutların kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

İstanbul Silivri Toki kura sonuçları

Toplam 88 adet konutun yer aldığı projedeki toplam 88 adet dairenin kura çekilişi gerçekleştiriliyor.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin tamamı tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Projede yer alan 88 adet 2+1 tip dairelere toplam 5 bin 169 adet başvuru bulunmaktadır.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

İstanbul Silivri Toki Konutları projesinde kura çekilişi 04 Haziran 2021 tarihinde Cuma günü saat 11:00’de başlamıştır. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

İstanbul Silivri Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

İstanbul İli, Silivri İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

İstanbul Silivri Toki asil ve yedek kura sonuçları aşağıda yer almaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL