İhaleler

İzmit Belediyesi kafe ve çay bahçesi için bugün ihale gerçekleştirecek

İzmit Belediyesi Gülümse Kafe ve Yeni Cuma Çay bahçesi için 16 Eylül 2020 tarihinde ihale yapacak. İzmit Belediyesi ihaleye hazır Daha önceleri ruhsatsız olduğu belirtilen ve İzmit Belediyesi mülkiyetine ait..

tasinmazhaber.com İzmit Belediyesi kafe ve çay bahçesi için bugün ihale gerçekleştirecek

İzmit Belediyesi Gülümse Kafe ve Yeni Cuma Çay bahçesi için 16 Eylül 2020 tarihinde ihale yapacak.

İzmit Belediyesi ihaleye hazır

Daha önceleri ruhsatsız olduğu belirtilen ve İzmit Belediyesi mülkiyetine ait olan Gülümse Kafe’de ilk işletmeci belediyeye anahtar teslimini yaptı. CHP ve iyi Parti Genel başkanlarının resmi açılışta yer aldığı Gülümse Kafe ve Yeni Cuma Çay bahçesi için son saatlere girildi.

İhalenin belediye binasının ikinci katında yer alan ercüman salonunda gerçekleştirilmesi bekleniyor. İhale saati ise 11:00 olarak belirtildi. Aynı zaman diliminde gerçekleştirilecek olan iki ihalenin katılımcı sayısı belirli değil.

Muhammen bedeli aylık 33 bin lira

Üç yıl süreyi kapsayan kafe ve çay bahçesinin muhammen bedeli aylık 33 bin liraya denk geliyor. Geçici teminat bedeli ise 35 bin 640 liraya tekabül etti. İhalenin açık teklif usulünce yürütülmesi beklenmektedir. Şartnameye göre, İzmit Belediyesi’nin şirketleri SARBAŞ ya da BEKAŞ için ihalede kayırıcı hareketlerde bulunmayacak. Bu nedenle her kesimden katılımcının yer alması mümkün.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL