İzpek Station için konforlu yaşam

Google Haberlere Abone Ol

İzmir’in Aliağa ilçesinde İzpek Station projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi İzpek İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenleniyor. İzpek Station projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 50 metrekare olarak planlandı. Söz konusu olan konutlar alıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Siteler Mahallesi’nde inşa edildi. İzpek Station projesi Arif Balamair Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İzpek Station projesindeki 1+1 konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın