İhaleler Toki Haberleri

Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki ihalesi yapılacak

Toplu konut projesi Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Fatih Mahallesi’nde hayata geçirilecektir. Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut..

tasinmazhaber.com Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki ihalesi yapılacak

Toplu konut projesi Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Fatih Mahallesi’nde hayata geçirilecektir. Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecektir. Peki Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki ihalesi ne zaman yapılacaktır? Sorunun cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Toki’den Kahramanmaraş’a 697 konut

Toplu Konut projesi ihalesi Kahramanmaraş İli Onikişubat İlçesi Fatih Mahallesi 697 Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi olarak yapılacaktır. Toplu Konut projesinde toplam 697 adet konut yer almaktadır. Ayrıca 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine projede yer verilmesi beklenmektedir. Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki Evleri projesindeki konut blokları zemin kat + 4 normal katlı olması beklenmektedir. Veya zemin kat + 5 normal katlı olacak şekilde olması beklenmektedir. Projede konutların dışında ayrıca 1 adet ticaret merkezi işi yer almaktadır.

Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki ihalesi ne zaman?

Toplam 697 adet daireden meydana gelen Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki Konutları projesinin ihale günü yaklaştı. Projenin ihalesi 02 Haziran 2021 tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. Toplu konut ilahesi Çarşamba günü Saat 14:00’da başlayacaktır. İhalesi yapılacak olan projedeki konutlar tünel kalıp sistemi ile inşa edilecektir. 1 adet ticarethane, altyapı ve çevre düzenleme işi ise konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilecektir.

İhalesi yapılacak olan toplu konut projesinde toplam 697 adet daire yer almaktadır. Ayrıca konutların dışında bir adet ticaret merkezi de yer almaktadır. Proje içerisinde ayrıca spor alanları oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanları gibi alanlarında olması beklenmektedir. Toplu konut projesi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. Proje ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanması gerekmektedir. İşe başlanma tarihinden sonra 600 takvim gününde de işin bitirilmesi gerekmektedir. Söz konusu ihaleye katılmak için teklif edecekleri tutarın yüzde 3’ünden az olmamak kaydı ile belli bir tutarda geçici teminat vermeleri gerekmektedir.

Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Toki Konutları projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL