Kaledibi Konakları Karaman’da yükseliyor

Ankon A.Ş. ile Konproje A.Ş. firmaları ortak girişi tarafından Karaman İli, Çeltek Mahallesi’nde hayata geçirilen Kaledibi Konakları projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

7 blokta toplam 180 adet daire ve 29 adet ticari üniteden meydana gelen Kaledibi Konakları projesinde yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipindeki dairelerden meydana gelmektedir.Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 245 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Karaman şehir merkezindeki en büyük konut projelerinden biri olan Kaledibi Konakları projesi Karaman Kalesi’ne 750 metre, Karaman Otogarı’na 900 metre mesafede yer alıyor.

Kaledibi Konakları projesinde kapalı otopark, açık otopark, güvenlik, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, kamelyalar, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Kaledibi Konakları satış ofisi Alişahane Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, Eski Karaman Devlet Hastanesi Karşısı, No:38 B Karaman posta adresinde yer alıyor. Proje ise Çeltek Mahallesi, Gufrani Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Tel: 0338 212 78 68

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın