Emlak Haberleri

Kamu lojmanlarına İş Bankası’ndan konut kredisi

Türkiye İş Bankası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Protokol içeriğinde kamu kurumlarına ait lojmanların ihale yolu ile satışa sunulmasını kapsıyor. Kamuya ait lojmanlardan..

tasinmazhaber.com Kamu lojmanlarına İş Bankası’ndan konut kredisi

Türkiye İş Bankası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Protokol içeriğinde kamu kurumlarına ait lojmanların ihale yolu ile satışa sunulmasını kapsıyor.

Kamuya ait lojmanlardan satın alınmak istenmesi durumunda konut kredisi kullandırılması ile ilgili İş Bankası’ndan uygun şartlarda kredi kullanılabiliyor.

İş Bankası lojman kredisi ödeme seçenekleri neler?

Anlaşma gereği kişiye özel geri ödeme seçenekleri sunuluyor. İş Bankası, kamu lojmanlarından satın alımı yapılması durumunda 120 aya varan vade imkanı bulunuyor. Konut kredisi talep eden alıcılara 120 aya varan vade imkanı bulunuyor. Ayrıca aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile kredi kullanarak lojman sahibi olma imkanı bulunuyor.

İş Bankası bilgi hattı

İş Bankası konut kredisi ürünleri ile ilgili detaylara ve kredi şartları ile ilgili bilgiye İş Bankası’nın web sitesinden veya 0850 724 0 724 Telefon Şubesinden ulaşılabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL