Kategoriler
Toki Haberleri

Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Karaman İli, Merkez, Kırbağı Mahallesi’nde Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Karaman İli, Merkez, Kırbağı Mahallesi’nde hayata geçirilen Karaman Merkez Kırbağı Mahallesi 364 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 23 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede konutların dışında ayrıca ticaret merkezi,  cami, çocuk oyun alanı ve açık otopark alanları da yer alıyor.

Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları

17 konut bloğunda toplam 364 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi.  Bodrum kat+ Zemin kat+ 4 normal katlı olarak hayata geçirilen projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 262 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 80 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 262 adet 2+1 tip konutlara toplam 275 adet, 80 adet 3+1 tip konutlara ise 80 adet başvuru yapıldı.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 95,75 metrekare, net 78,30 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 119,80 metrekare, net 94,50 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 208 bin 208 TL’den başlıyor. Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 244 bin 146 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 260 bin 504 TL’den başlıyor. Projedeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 276 bin 593 TL’ye kadar yükseliyor.

Projede yer alan 2+1 daireler yüzde 12 peşinat ve 180 ay vade ile veya yüzde 20 peşinat ve 240 ay vade ile ödeme yaparak sahip olmak mümkün olabiliyor. Projedeki 3+1 tip dairelere ise yüzde 10 peşinat ve 120 ay vade ile veya yüzde 20 peşinat ve 180 ay vade ile ödeme yaparak sahip olmak mümkün olabiliyor.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Karaman Kırbağı Toki Konutları projesinde kura çekilişi 23 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Karaman İli, Merkez, Kırbağı Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir