Toki Haberleri

Karaman Sudurağı Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Karaman İli, Merkez İlçesi, Sudurağı Beldesi’nde Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Karaman Sudurağı Toki..

tasinmazhaber.com Karaman Sudurağı Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Karaman İli, Merkez İlçesi, Sudurağı Beldesi’nde Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Karaman Sudurağı Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Karaman Sudurağı Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Karaman İli, Merkez İlçesi, Sudurağı Beldesi’nde hayata geçirilen Karaman Merkez Sudurağı Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 06 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Karaman Sudurağı Toki kura sonuçları

Toplam 221 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi. Karaman İli, Merkez İlçesi, Sudurağı Beldesi’nde hayata geçirilen projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 61 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılan dairelerin 160 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Projede yer alan 61 adet 2+1 tip konutlara toplam 54 adet başvuru yapıldı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projede yer alan 160 adet 3+1 tip konutlara toplam 162 adet başvuru yapıldı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Karaman Merkez Sudurağı Toki Konutları projesinde kura çekilişi 06 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Karaman Sudurağı Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Karaman İli, Merkez İlçesi, Sudurağı Beldesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (1)

  1. İhsan Han diyorki:

    Kura çekimi sonrasında kalan daireler için nasıl müracat yapılır acaba..?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL