Proje Haberleri

Karin Park City satışları devam ediyor

Van İli, İpekyolu İlçesi, Halilağa Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Barzan İnşaat firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje farklı geniş ve ferah daireleri ile dikkat çekmektedir. Karin Park..

tasinmazhaber.com

Van İli, İpekyolu İlçesi, Halilağa Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Barzan İnşaat firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje farklı geniş ve ferah daireleri ile dikkat çekmektedir. Karin Park City konut projesi inşaatı devam etmekte olup ayrıca dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Van konut projesi Halilağa Mahallesi’nde yer alan inşaat alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi geniş ve lüks dairelerden oluşmaktadır. Proje toplam 4 konut bloğundan meydana gelmektedir. Site içerisinde ise %80 yeşil alan ve sosyal aktivite alanları yer almaktadır. Aynı zamanda daire içlerinde ebeveyn banyosu, çamaşır odası, ankastre set, vestiyer gibi donanımlar mevcuttur

Proje kapsamında hamam, havuz, firness alanı, bisiklet yolu, spor sahaları gibi sosyal donatılar yer almaktadır. Ayrıca çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik sistemi, otopark gibi olanaklar da mevcuttur. Karin Park City konut projesinde dairelerin tanıtımı yapılmış olup, projede dört tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Bu daireler 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca daireler arasında dubleks daire seçenekleri de bulunmaktadır.

Karin Park City Fiyatları Ne Kadar?

Van konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları lansmana özel fırsatlar ile devam etmektedir. Dairelerin fiyatları ise daire tipine ve daire büyüklüğüne göre değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 340 metrekare alana sahip dubleks 5+1 tip daireler 1 milyon 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesine İpekyolu Caddesinde Terzioğlu Caddesine bağlanarak ulaşılabilmektedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0537 970 00 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL