Proje Haberleri

Kartem Loft Residence satışları devam ediyor

Kartem Loft Residence projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizler için satışa sunulmuştur. Aydın Kuşadası’nda bulunan proje Kartem Yapı Gayrimenkul LTD. ŞTİ. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde bulunan proje, toplamda..

tasinmazhaber.com Kartem Loft Residence satışları devam ediyor

Kartem Loft Residence projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizler için satışa sunulmuştur. Aydın Kuşadası’nda bulunan proje Kartem Yapı Gayrimenkul LTD. ŞTİ. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde bulunan proje, toplamda 4 blok ve 49 daireden oluşmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, toplamda 4 blok ve 49 daireden oluşmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 70 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 110 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise brüt 120 metrekare olmaktadır. Daireler yerden ısıtma sistemine sahiptir. Ayrıca ankastre set ve vestiyer bulunan dairelerde klima tesisatları döşenmektedir. Bunun yanı sıra panjur yuvaları hazır şekilde teslim edilecektir. Merkezi ısıtma, doğal gaz sistemine uygun yapıdadır. Ayrıca geniş havuz ve yaşam alanları, yürüyüş yolu ve kamelya gibi sosyal faaliyet alanları bulunmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için iç ve dış otopark alanı mevcuttur.

Kartem Loft Residence konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi Aydın’ın Kuşadası İlçesi Ege Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar Kuşadası merkeze yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Kartem Loft Residence projesindeki konutların fiyatları konut tipine ve bulunduğu kata göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 70 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 720.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 110 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 790.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 120 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı ise 975 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişmektedir.
Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (256) 612 30 08 veya 0 (541) 851 05 90 telefon numaralarını arayabilirsiniz.
Diğer proje haberleri için tıklayınız…tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL