Emlak Haberleri

Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesindeki daire seçenekleri

Orman AŞ tarafından geçtiğimiz yılın ağustos ayında hayata geçirilen Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesindeki bir odalı ve bir salonlu daireler, net 75,11 metrekare büyüklüğünde bulunuyor. Bu daire tipinin satışı , 1..

tasinmazhaber.com Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesindeki daire seçenekleri

Orman AŞ tarafından geçtiğimiz yılın ağustos ayında hayata geçirilen Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesindeki bir odalı ve bir salonlu daireler, net 75,11 metrekare büyüklüğünde bulunuyor. Bu daire tipinin satışı , 1 milyon 700 bin Türk liradan gerçekleştiriliyor.

Projedeki konutlarda, birer depolama alanı da bulunuyor.

Kültürel mirasın çağdaş vuruşlarla birleştirilerek tasarlanan projedeki iki odaya ve bir salona sahip evler, net 81,19 metrekarelik alana sahip durumda bulunuyor. İstanbul’un lüks semtlerinden birine konumlandırılan projedeki üç oda ve bir salona sahip durumda olan evlerin net metrekare değeri, 111,95 seviyesinde.

Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesinde dubleks daireler

Şehrin her iki yakasındaki uğrak yerlere kolay ulaşım imkânı sunan dört odalı ve bir salonlu dubleks daireler, net 191,12 ve net 186,11 metrekarede olmak üzre iki farklı tip seçeneğiyle sunuluyor.

Avrupa Yakası’nda inşa edilen projedeki net 191,12 metrekarelik 4+1 dublekslerin alt katında iki, üst katında da bir adet olmak üzre 3 tane bahçe terası alanı bulunuyor. Alt kattaki bahçe terasları 8 metrekare civarındayken üst kattaki teras alanıysa 9,11 metrekare büyüklüğünde.

Banyo ve yatak odasından oluşan süite yer verilen bu konut seçeneğinin üst katında çamaşır ve giyinme odaları bulunuyor. Büyüklüğü net 186,11 metrekare değerinde olan konutlar ise bahçe dubleksi konseptinde yer alıyor. Bu dairelerin 210,48 metrekarelik bahçe alanı bulunuyor.

Projedeki 4+2 çatı dubleks seçeneği

Kasr-ı Âlâ Çengelköy projesindeki iki odaya ve iki salona sahip çatı dubleksi evler, net 160,86 metrekare büyüklüğünde bulunuyor. Sosyal donatılara da yer verilen projedeki 4+2 dubleks daire seçeneğinin üst katında, iki adet teras alanı bulunuyor.

Teraslardan biri 5,27; diğeri 9,8 metrekare büyüklüğünde.

Projedeki diğer ayrıntılar

Orman AŞ adres ve iletişim

Orman AŞ Adres: Çengelköy, Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd. No:28/1, 34680 Üsküdar/İstanbul

Telefon Numarası: 0 216 499 21 90

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL