Proje Haberleri

Kayaoğlu Salacak daireleri İstanbul’un en pahalı gayrimenkulleri arasında

Kayaoğlu Salacak adlı konut projesi kapsamında inşa edilen dubleks daireler, İstanbul’un ve tüm Türkiye’nin en pahalı dairelerindendir. Yapı özellikleri ile birlikte Kız Kulesi ve Boğaz manzarası, dairelerin fiyatını yükselten detaylardır…

tasinmazhaber.com Kayaoğlu Salacak daireleri İstanbul’un en pahalı gayrimenkulleri arasında

Kayaoğlu Salacak adlı konut projesi kapsamında inşa edilen dubleks daireler, İstanbul’un ve tüm Türkiye’nin en pahalı dairelerindendir. Yapı özellikleri ile birlikte Kız Kulesi ve Boğaz manzarası, dairelerin fiyatını yükselten detaylardır. Toplamda 4 odaya, 2 salona, 1 balkona ve 3 adet banyoya sahip olan konutlar deprem yönetmeliğine uygundur. Dolayısıyla deprem riskinin yüksek olduğu İstanbul ilinde bu konutlara sahip olmak bir ayrıcalıktır. En şiddetli depremlere karşı dayanıklı olan tek blok, aynı zamanda yalıtımlı dış cepheye sahiptir.

Akıllı ev sistemi dolayısıyla yangın alarmı, hırsız alarmı, uzaktan doğalgaz kontrolü ve daha pek çok detay söz konusudur. Ayrıca konutlar tam beslemeli jeneratör imkanına da sahip olmaktadır. Elektrik ya da su kesintilerinde, konut sahipleri bundan etkilenmeden enerji kullanımını sürdürebilir. Projenin hayata geçmiş olduğu bölge ise Üsküdar’ın en güzel yeri olabilir. Dolayısıyla konutlar, Üsküdar satılık dubleks daire seçenekleri arasında en pahalılardandır.

Kayaoğlu Salacak projesinin konum özellikleri nelerdir?

Bu konutların en önemli özelliği, İstanbul’u temsil etmekte olan Kız Kulesi ile Boğaz’ı tam karşıdan görebilmeleridir. Dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip olan konutlar, Üsküdar’ın en gelişmiş mahallelerinden olan Salacak’ta yer alır. Hatta projenin adı da bu mahallenin adı ile alakalı olmaktadır. Üsküdar – Harem Sahil Yolu yakınlarına konumlanmış olan daireler, Doğancılar Parkı ile Öğretmenler Parkı’na çok yakındır. Bununla birlikte proje alanına en yakın mesafedeki diğer yerler şöyledir:

 • Özel Doğan Koleji Okulları
 • Hezarfen Ahmet Çelebi Ortaokulu
 • Aziz Mahmut Hüdayi Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Salacak İmam Hatip Ortaokulu
 • Çiçekçi Parkı
 • 18 No’lu Sağlık Merkezi
 • Sinan Paşa Camii
 • Çakırcı Hasan Paşa Camii
 • Musahipzade Celal Tiyatrosu
 • İstanbul – Üsküdar Devlet Hastanesi
 • Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim – Araştırma Hastanesi

Bunlar gibi pek çok önemli yer konutların civarındadır.

Satılık daire fiyatları ne kadardır?

Üsküdar satılık daire fiyatları genel olarak yüksek düzeydedir. Bununla birlikte söz konusu daireler son derece lüks ve konforludur. Dolayısıyla Kayaoğlu Salacak satılık daire fiyatları yaklaşık 12 milyon 500 bin TL ile Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Detaylı bilgi almak için 0539 811 17 70 numarası aranabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL