Toki Haberleri

Kayseri İncesu Toki kura sonuçları

İncesu Belediye Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kayseri İli, İncesu İlçesi’nde Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Kayseri..

tasinmazhaber.com Kayseri İncesu Toki kura sonuçları

İncesu Belediye Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kayseri İli, İncesu İlçesi’nde Yatay Şehirleşmeyle 50 Bin Yeni sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Kayseri İncesu Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Kayseri İncesu Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Kayseri İli, İncesu İlçesi’nde hayata geçirilen Kayseri İncesu 108 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 07 Ocak 2021 Perşembe günü saat 12:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Kayseri İncesu Toki kura sonuçları

Toplam 108 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi. Kayseri İli, İncesu İlçesi’nde hayata geçirilen projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 54 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılan dairelerin 54 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Projede yer alan 2+1 tip daireler brüt 87.90 metrekare, net ise 67.40 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3+1 tip daireler ise brüt 128.20 metrekare, net ise 101 metrekare olarak tasarlandı. Projede yer alan 54 adet 2+1 tip konutlara toplam 89 adet başvuru yapıldı. 2+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz. Projede yer alan 54 adet 3+1 tip konutlara toplam 52 adet başvuru yapıldı. 3+1 tip konutların kura sonuçlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Kayseri İncesu Toki Konutları projesinde kura çekilişi 07 Ocak 2021 Perşembe günü saat 12:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Kayseri İncesu Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Kayseri İli, İncesu İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL