Toki Haberleri

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Karpuzatan Mahallesi’nde yer almaktadır. Kayseri Kocasinan Karpuzatan Konutları projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak hayata geçirilmektedir. Kayseri Kocasinan Karpuzatan 535..

tasinmazhaber.com Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Karpuzatan Mahallesi’nde yer almaktadır. Kayseri Kocasinan Karpuzatan Konutları projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak hayata geçirilmektedir. Kayseri Kocasinan Karpuzatan 535 Konut Projesi içerisinde yer alan konutların sahipleri belli olmuştur. Bu kapsamda Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki kura sonuçları da akşam saatlerinde TOKİ’nin web sitesinde yayınlanması beklenmektedir.

Toplu konut projesi özellikleri neler?

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki Evleri projesinde toplam 535 adet konuta yer verilmiştir. Toplu konut projesindeki 535 adet konutun 64 tanesinin kura çekilişi gerçekleşmiştir. Toplu konut projesindeki kurası çekilen konutların 46 tanesi 2+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca geri kalan 18 adet konut ise 3+1 tip konutlardan oluşmaktadır.

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki Konutları projesindeki 2+1 tip daireler brüt 84 ve 88 metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca 2+1 tip dairelerin net büyüklükleri ise 66 ve 70 metrekare olacak şekilde tasarlanmıştır. Toplu konut projesindeki 3+1 tip konutlar brüt 101 ve 103 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip konutların net alanları ise 81 ve 83 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki Konutları fiyatları ne kadar?

Kayseri Kocasinan toplu konut projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 226.027,90 TL’den başlamaktadır. Söz konusu 2+1 tip dairelerin fiyatları  295 bin 550 TL’ye kadar yükselmektedir. Ayrıca konut projesindeki 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 268.828,60 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları 360.005,20 TL’ye kadar yükselmektedir.

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki Evleri projesinde ödeme seçeneklerine baktığımızda iki farklı alternatif bulunmaktadır. Birinci alternatifte yüzde yüzde 10 peşinat, 120 ay vade ile taksitlendirme imkanı bulunmaktadır. İkinci seçenekte ise yüzde 20 peşinat, 180 ay vade ile taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

Kayseri Kocasinan Karpuzatan Toki kura sonuçları

Konut Belirleme Kurası 09 Eylül 2021 Perşembe günü korona virüs tedbirleri nedeni ile seyircisiz olarak gerçekleştirilmiştir. Saat 11:00’de başlayan kura çekilişi noter huzurunda gerçekleştirilmiştir. Kura çekilişi TOKİ’nin FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmıştır. Ayrıca kura sonuçlarına web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirler.

Kura listesine ulaşmak için tıklayınız…

Diğer Toki haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL