Proje Haberleri

Keskin Trio Osmaniye hemen teslim daireler

Keskin Trio Osmaniye konut projesi popüler lokasyonu ve anahtar teslim kaliteli daireleri ile sahiplerini bekliyor. Osmaniye’nin Merkez İlçesinde yükselen proje Kesin İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde..

tasinmazhaber.com Keskin Trio Osmaniye hemen teslim daireler

Keskin Trio Osmaniye konut projesi popüler lokasyonu ve anahtar teslim kaliteli daireleri ile sahiplerini bekliyor. Osmaniye’nin Merkez İlçesinde yükselen proje Kesin İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar iki konut tipine sahiptir.  Konut projesi üç konut bloğundan meydana gelmekte ve proje kapsamında ticari birimlerde yer almaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Merkez İlçesi İstiklal Mahallesi üzerindeki arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Proje 3 konut bloğundan meydana gelmekte olup lüks dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Keskin Trio Osmaniye kaliteli işçiliğe sahip daireleri ile dikkat çekmektedir. Daireler vestiyer, ankastre set, ısı ve ses yalıtımı gibi donanımlara sahiptir. Site içerisi ise çocuk oyun alanları, spor kompleksleri, 7/24 güvenlik, otopark gibi olanaklara da sahiptir.

Osmaniye konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Konutlar 4+1 tip daire olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda 4+1 tip daireler brüt 190 metrekare alana sahiptir. Daireler anahtar teslim aşamasında olmakla birlikte 2021 yıl sonunda teslim edilecektir. Proje kapsamında ayrıca 104 adet konut ve 4 adet ticari birim yer almaktadır.

Keskin Trio Osmaniye konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Osmaniye’nin merkezinde konumlandırılmıştır. Ayrıca hastane, avm, valilik gibi şehrin merkezlerine de oldukça yakın mesafede yer almaktadır.

Bu konutlarda fiyatları dairenin bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden 190 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 695 bin liradan başlayarak 810 bin liraya kadar çıkmaktadır.

Ayrıca daireler konut kredisine uygundur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0328 440 00 40 ve 0532 257 33 75 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL