Proje Haberleri

Keten Papilio Bomonti fiyatları

İstanbul’un Şişli ilçesinde Keten Papilio Bomonti projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Keten Grup-Primist imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com Keten Papilio Bomonti fiyatları

İstanbul’un Şişli ilçesinde Keten Papilio Bomonti projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Keten Grup-Primist imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar 6 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Keten Papilio Bomonti projesi bünyesinde 30 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Keten Papilio Bomonti projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 68 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Keten Papilio Bomonti projesindeki 1+1 konutlar 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 900 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Merkez Mahallesi’nde inşa edildi. Keten Papilio Bomonti projesi Kazım Orbay Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL