Proje Haberleri

Kırsal Sapanca yüzde sıfır faiz fırsatı ile satışta

Zeray İnşaat firması tarafından Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Kırpınar Hasanpaşa Mahallesi’nde inşa edilen Kırsal Sapanca projesinde yüzde sıfır faizle villa sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yemyeşil doğası ve Sapanca Gölü’ne hâkim..

tasinmazhaber.com Kırsal Sapanca yüzde sıfır faiz fırsatı ile satışta

Zeray İnşaat firması tarafından Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Kırpınar Hasanpaşa Mahallesi’nde inşa edilen Kırsal Sapanca projesinde yüzde sıfır faizle villa sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Yemyeşil doğası ve Sapanca Gölü’ne hâkim bir konumu ile dikkat çeken proje Şehit Cevdet Koç caddesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Türkiye’nin özel tabiat parklarından birisi olarak sayılan Sapanca Gölü’ne yakınlığı ile dikkat çeken proje country yaşam tarzını gözler önüne sermektedir.

Proje özellikleri neler?

Toplam 26 adet müstakil villadan meydana gelen proje zemin kat + 1 normal kat olmak üzere iki katlı olarak projelendirildi.

Kırsal Sapanca projesinde yer alan 26 adet villa 4+1 tipinde tasarlandı. Villaların zemin katı brüt 176 metrekare büyüklüğe sahip. Villaların 1. katı ise 119 metrekare büyüklüğe sahip. Villaların toplam brüt alanları ise 295 metrekare olarak projelendirildi. Villaların bahçe taban alanları ise 350 metrekare ile 740 metrekare arasında değişiyor.

Projenin zemin katında salon, mutfak, antre, vestiyer, banyo,  antre, teras ve otopark alanı yer alıyor. Projenin 1. normal katında yatak odası, ebeveyn banyosu, 2 adet yatak odası, banyo, hol, balkon yer alıyor.

Kırsal Sapanca ödeme seçenekleri neler?

Kırsal Sapanca projesinde yüzde 25 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede 36 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile taksitle ödeme yaparak bir villa sahibi olabiliyorsunuz.

İnşaat çalışmalarının ve satışların tüm hızıyla devam ettiği konut projesinde satılık villa fiyatları 2 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, hobi alanları gibi bir çok sosyal alan yer alıyor.

Kırsal Sapanca nerede yer alıyor?

Alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan proje Kırpınar Hasanpaşa Mahallesi, Şehit Cevdet Koç Caddesi, No: 35 / 1 Sapanca / Sakarya posta adresinde yer alıyor. Projenin 2021 yılı Eylül ayı içerisinde tamamlanarak villa sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

İletişim : 444 91 41

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL