Toki Haberleri

Kocaeli Gebze Kirazpınar Toki kura sonuçları

Kocaeli Gebze Kirazpınar Toki kura sonuçları yapılan kura çekilişi ile belli olmuştur. Konut belirleme kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmıştır. Çekiliş sonucu konutları belli olan vatandaşlar..

tasinmazhaber.com Kocaeli Gebze Kirazpınar Toki kura sonuçları

Kocaeli Gebze Kirazpınar Toki kura sonuçları yapılan kura çekilişi ile belli olmuştur. Konut belirleme kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmıştır. Çekiliş sonucu konutları belli olan vatandaşlar sonuçları öğrenebilmek için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini merak etmektedir. Bu konunun ayrıntıları haberimizin devamında yer almaktadır. Ayrıca konut belirleme kura sonuçları için gerekli bilgiler web sitemizde de yer alacaktır.

Kocaeli Gebze Kirazpınarı Mevkii 301 Adet Konut Projesi 100 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesinde toplam 301 adet daireye yer verilmektedir. Ancak bu dairelerin toplam 246 tanesinin kura çekilişi gerçekleştirilmiştir. Konut belirleme kurası gerçekleşen konutlar 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip konutlardır.

Projede yer alan ve kuraları çekilen  konutların 173 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Dairelerin 73 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. 189 adet 2+1 tip dairelere toplam 173 başvuru yapılmıştır. Toplu konut projesinde yer alan 80 adet 2+1 tip dairelere ise 73 adet başvuru yapılmıştır.

Kocaeli Gebze Kirazpınar Toki kura sonuçları

Kocaeli Gebze Kirazpınarı Toki Konutları sahipleri 29 Eylül 2021 tarihinde yapılan kura çekilişi sonrası belli olmuştur. Kura çekilişi 29 Eylül 2021 tarihinde Çarşamba günü Saat 11:00’da başlamıştır. Çekiliş TOKİ’nin  sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanmıştır. Toki’nin resmi sosyal medya hesapları FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram üzerinden canlı yayınlar yapılmıştır. Ayrıca projedeki dairelerin kura isim listesi akşam saatlerinde Toki’nin resmi internet sitesinden yayınlanacaktır.

Konut belirleme kurasından sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi hak sahipleri ile yapılacaktır. Planlanan  program çerçevesinde bu sözleşmeler imzalanacaktır. 2+1 tipi konutlar için 11 Ekim 2021 – 20 Ekim 2021 tarihleri arasında sözleşme imzalanacaktır. Ayrıca 3+1 tipi daireler için ise 21 Ekim 2021 – 26 Ekim 2021 tarihleri arasında sözleşme imzalanacaktır. Sözleşme imzalamayanlar ise 27 Ekim 2021 – 28 Ekim 2021 tarihleri arasında imzalayacaklardır.

Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirler.

Gebze Kirazpınar Toki kura çekilişi canlı yayını

Kura listesine ulaşmak için tıklayınız…

Diğer Toki haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL