Konum Beytepe projesi bir ilke imza atıyor

Önümüzdeki yılın Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Konum Beytepe projesi, 10 bin metrekare genişliğindeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Tarmac Agrega Madencilik ve Yapı San. Tic. A.Ş. ortaklığıyla inşa edilen proje,..

tasinmazhaber.com Konum Beytepe projesi bir ilke imza atıyor

Önümüzdeki yılın Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Konum Beytepe projesi, 10 bin metrekare genişliğindeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Tarmac Agrega Madencilik ve Yapı San. Tic. A.Ş. ortaklığıyla inşa edilen proje, tek bloktan oluşuyor. Projenin mimarisi ise ulusal ve uluslararası organizasyonlarda alınmış birçok ödüle sahip olan Ven Mimarlık firmasına ait durumda.

Projedeki helikopter pisti, Ankara’daki konut projelerinde bir ilke imza atıyor. Projede bulunan helikopter pisti, acil sağlık durumlarında da hizmet verecek. Yeşil dokuyla oluşturulan 7 bin 500 metrekare genişliğindeki alanın spor etkinliklerine ayrıldığı projede her daireye özel asansör bulunuyor.

Projedeki sosyal donatılar nelerdir?

Konum Beytepe yapılarının bulunduğu sitede; kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sinema salonu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun odası, fuaye alanı, yürüyüş parkuru, Türk hamamı ve sauna bulunuyor. Kameralı ve canlı güvenlik hizmetlerinin bulunduğu projede açık otopark ve kapalı otopark yer alıyor.

Konum Beytepe projesindeki konutların özellikleri nedir?

Akıllı ev sistemleriyle donatılan konutlarda, ankastre beyaz eşya hazır durumda bulunuyor.

Ebeveyn banyosunun, ebeveyn giyinme odasının, çamaşır odasının ve kilerin de bulunduğu Konum Beytepe projesindeki 2+1 tipindeki daireler net 125,9 metrekare genişliğinde, 3+1 tipindeki daireler net 136,4 metrekare genişliğinde, 4+2 tipindeki daireler net 212.4 metrekare genişliğinde, 5+2 tipindeki daireler ise net 259,2 metrekare genişliğinde satışa sunuluyor.

Isı yalıtımlı camlara şehir manzarasının eşlik ettiği konutlarda yerden ısıtma sistemi de mevcut durumda. Ayrıca, dairelere özel asansör sistemi fuaye alanlarına kolay ulaşımı sağlıyor.

Projedeki dairelerin fiyat listesi nedir?

Çankaya’nın Beytepe semtinde bulunan projedeki 2+1 tipindeki daireler 982.000 TL ile 1.292.000 TL arasında, 3+1 tipindeki daireler 1.055.000 TL ile 1.326.000 TL arasında, 4+2 tipindeki daireler 1.620.000 TL ile 1.992.000 TL arasında, 5+2 tipindeki daireler ise 1.936.000 TL ile 2.556.000 TL arasında alıcıya veriliyor.

Projedeki alımlarda ödeme seçenekleri nelerdir?

Konum Beytepe projesindeki satın alınacak konut fiyatının tamamı peşin olarak ödenmek istenildiğinde yüzde 15 indirime gidiliyor. Konut fiyatının yarısı peşin olarak ödendiğinde ise borcun kalan kısmı vade farksız 18 aya bölünebiliyor.

Yüzde 0,98 faiz oranıyla 48 ay vadeli ödeme ise diğer bir seçenekte yer alıyor. Ödemeler tamamlandıktan sonra daire, sakinine teslim ediliyor.

Proje nerede inşa ediliyor?

Beytepe Mahallesi, 5504 Sokak No: 4 adresinde yükselen projenin yetkilisine aşağıdaki telefon numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz:

0312 284 17 95

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL