Konut Kent Atakent fiyat

Kastamonu ilinin Merkez bölgesinde Konut Kent Atakent projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Konut Kent İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Beş bloktan meydana gelen projede bloklar 17 katlı olarak tasarlanmış durumda. Projede 171 adet satılık daire bulunuyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Projede yer alan konutlar özellikle lokasyonu itibariyle alıcıların ve yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje Kastamonu ilinin Merkez bölgesinde yükseliyor demiştik. Proje, Kuzeykent Mahallesi, Kamil Demircioğlu Caddesi, No:28’de konumlandırılmış durumda. Bahsi geçen proje, şehir merkezine on dakikalık bir mesafede yükseliyor. Ayrıca Konut Kent Atakent projesi, halk pazarına iki dakika, hastaneye beş dakika, avm ve üniversiteye de iki dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Bahsi geçen konutların özellikleri neler?

Konut Kent Atakent projesinde yer alan konutlar iki farklı plandan meydana geliyor. Bahsi geçen konutlar 2+1 ve 3+1 daire tipinde tasarlanmış durumda. projede yer alan 2+1 tipteki konutlar 128 metrekare olarak inşa ediliyor. Projede bulunan 3+1 konutlar ise 156 metrekare olarak alıcılarına sunulmakta.

Modern mimarisi ile dikkat çeken projede, alıcılara konforlu bir yaşamın kapıları aralanıyor. Dairelerin tavan yüksekliği 2,8 metre olarak tasarlandı.

Konut Kent Atakent projesinde bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların iki farklı tipten meydana geldiğini belirtmiştik. Böylece bahsi geçen konutların fiyatları da iki farklı basamaktan oluşuyor. İlk olarak, projede yer alan 2+1 daire tipindeki konutlar 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Konut Kent Atakent projesinde yer alan 3+1 tipteki konutlar ise 330 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların çalışmalarının 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Bahsi geçen konutların çalışmalarının tamamlanmasının ardından da alıcı veya yatırımcılarına teslim edilmesi planlanmakta.

Proje ile ilgili bilgi almak veya konutlar ile ilgili soru sormak isterseniz 0850 549 87  95 numaralı telefon hattını arayabilir, dilediğiniz konut hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın