Emlak Haberleri

Konut kredisi faiz oranları düştü! İşte yeni faiz oranları

Bankalarda faiz oranları düşmeye devam ediyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank güncel kredi faiz oranları yine değiştirdi. Kredi faizlerinde yine Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank kredi faizlerini..

tasinmazhaber.com Konut kredisi faiz oranları düştü! İşte yeni faiz oranları

Bankalarda faiz oranları düşmeye devam ediyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank güncel kredi faiz oranları yine değiştirdi.

Kredi faizlerinde yine Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank kredi faizlerini indirdi. Vatandaşların merakla takip ettiklerin bankaların konut kredisi faiz oranları, taşıt kredisi faiz oranları, ihtiyaç kredisi faiz oranlarında ne zaman ve ne kadar indirim yapacağı oldu.

Taşıt almayı düşünen vatandaşlar, konut almayı düşünen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almayı düşünen vatandaşları faiz indirimlerini beklediği bir ortamda iyi haber konut almak isteyen vatandaşlar için geldi.

Önce Vakıfbank kredi faiz oranını düşürürken ardından da Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını indirdi.

Peki yapılan bu indirimle bankalarda faiz oranları ne oldu? Ziraat Bankası konut kredisinde faiz oranı yüzde 1.28 oranına düşürüldü. Böylece 100.000 TL’lik konut kredisi kullanan bir kişi, 2.453,20 TL tutarında bir aylık ödeme ile 120 ay vade seçeneğiyle kredisini kullanabilecek.

Vakıfbank konut kredisinde faiz oranı ise yüzde 1.28 oranına düşürüldü. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.49 olarak düşürülürken bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 1.53 olarak düşürüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL