Toki Haberleri

Konya Selçuklu Ardıçlı Toki kura sonuçları

Proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Selçuklu İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Konya Selçuklu Ardıçlı..

tasinmazhaber.com Konya Selçuklu Ardıçlı Toki kura sonuçları

Proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Selçuklu İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında hayata geçirilen Konya Selçuklu Ardıçlı Mahallesi 1057 adet konut projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Konya Selçuklu Ardıçlı Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Konya İli, Selçuklu İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde hayata geçirilen Konya Selçuklu Ardıçlı Mahallesi 1057 adet Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekildi. Kura çekilişi 08 Nisan 2021 Perşembe günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Konya Selçuklu Ardıçlı Toki kura sonuçları

Toplam 1057 adet daireden meydana gelen projedeki toplam 172 adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi.  Projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 133 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılacak olan dairelerin 39 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projede yer alan 133 adet 2+1 tip dairelere toplam 4 bin 625 adet başvuru yapıldı. Projedeki 39 adet 3+1 tip dairelere ise toplam 5 bin 352 adet başvuru yapıldı.

Projede yer alan 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 84.47 metrekare, net 63.08 metrekare olarak tasarlandı. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 129.03 metrekare, net 96.83 metrekare olarak tasarlandı.

Toplu konut projesinde yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 179.540,90 TL’den başlıyor. Dairelerin fiyatları 244.438,70 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan dairelere yüzde 12 ve 20 peşinat ve 180 ile 240 ay vade ile ödeme yaparak sahip olmak mümkün olabiliyor.

Konut projesinde yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 282.713,20 TL’den başlıyor. Dairelerin fiyatları 374.068,20 TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan dairelere yüzde 10 ve 20 peşinat ve 120 ile 180 ay vade ile ödeme yaparak sahip olmak mümkün olabiliyor.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Konya Selçuklu Ardıçlı Toki Konutları projesinde kura çekilişi 08 Nisan 2021 Perşembe günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Konya Selçuklu Ardıçlı Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

2+1 tip kura sonuçları için tıklayınız…

3+1 tip kura sonuçları için tıklayınız..

Konya İli, Selçuklu İlçesi, Ardıçlı Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL