Toki Haberleri

Konya Taşkent 2. etap Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Taşkent İlçesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye Projesi kapsamında hayata geçirilen Konya Taşkent 2. etap Toki Konutları projesinde Konut..

tasinmazhaber.com Konya Taşkent 2. etap Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya İli, Taşkent İlçesi’nde Yatay Şehirleşmeyle Yükselen Türkiye Projesi kapsamında hayata geçirilen Konya Taşkent 2. etap Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Konya Taşkent 2. etap Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Konya İli, Taşkent İlçesi’nde hayata geçirilen Konya Taşkent 2. etap projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 05 Ocak 2021 Salı günü saat 12:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi 2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Konya Taşkent 2. etap Toki kura sonuçları

Toplam 142 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi. Konya İli, Taşkent İlçesi’nde hayata geçirilen projede kura çekilişi yapılacak olan dairelere toplam 122 adet başvuru yapıldı. Projede yer alan  3+1 tip dairelere ise toplam 117 adet başvuru yapıldı.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor

Konya Taşkent 2. etap Toki Konutları projesinde kura çekilişi 05 Ocak 2021 Salı günü saat 12:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Konya Taşkent 2. etap Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Konya İli, Taşkent İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL