Proje Haberleri

Kopuz Dream Tekirdağ satışları devam ediyor

Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Ortacami Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Kopuz Beton firması tarafından inşa edilmiştir. Kopuz Dream Tekirdağ konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma hazırdır. Aynı..

tasinmazhaber.com Kopuz Dream Tekirdağ satışları devam ediyor

Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Ortacami Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Kopuz Beton firması tarafından inşa edilmiştir. Kopuz Dream Tekirdağ konut projesinde inşaat tamamlanmış olup oturuma hazırdır. Aynı zamanda dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Süleymanpaşa konut projesi Ortacami Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi 4 konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daire içleri ADSL, fiber internet, görüntülü diafon, spot aydınlatma, wi-fi gibi olanaklar yer almaktadır. Ayrıca projede vestiyer, alaturka tuvalet, ebeveyn banyosu, ısıcam, ankastre set gibi donanımlar da yer almaktadır. Site içerisinde açık ve kapalı otopark, çocuk oyun parkı, güvenlik kamera sistemi gibi donanımlara da yer verilmiştir.

Kopuz Dream Tekirdağ konut projesinde yaşam başlamış olup, iki tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 2+1 ve 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler brüt 110 ve 140 metrekare olarak tasarlanmıştır. Projenin inşaatı tamamlanmış olup, oturuma hazırdır. Ayrıca son kalan dairelerin satışları da devam etmektedir. Konut projesi toplam 64 adet daireden oluşmaktadır.

Kopuz Dream Tekirdağ Daire Fiyatları Ne Kadar?

Tekirdağ konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

110 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip daireler 600 bin TL,

Brüt 140 metrekare alana sahip 3+1 tip daireler 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda konut projesinde yer alan daireler hemen teslim olup, konut kredisine uygundur.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi Tekirdağ Süleymanpaşa Mahallesinde yer almaktadır. Ayrıca proje Çarşıya 10 dakika, Çevreyoluna 2 dakika, Yeni Otogara 5 dakika mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0552 524 40 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL