Proje Haberleri

Kordon İstanbul teslimlere başladı

Kordon İstanbul projesinde hemen tapu, hemen teslim fırsatı ile satışlar devam ediyor. Ege Yapı firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Kağıthane’de hayata geçirilen projede ödeme erteleme ve indirim fırsatları da bulunuyor…

tasinmazhaber.com Kordon İstanbul teslimlere başladı

Kordon İstanbul projesinde hemen tapu, hemen teslim fırsatı ile satışlar devam ediyor. Ege Yapı firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Kağıthane’de hayata geçirilen projede ödeme erteleme ve indirim fırsatları da bulunuyor.

Kordon İstanbul teslim fırsatları başladı

Hemen teslim fırsatı ile satışların devam ettiği projede teslime özel fırsatlar da devam ediyor. Projede banka olmadan, kefil olmadan, masraf olmadan firma bünyesinde 72 ay vade ile ödeme yaparak bir daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Hemen tapu, hemen teslim fırsatı ile satışa sunulan projede yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca taksit ödemelerine ise 2022 yılında ödemeye başlama fırsatı sunuluyor.

Projede daire tipleri ve büyüklükleri

Proje içerisinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1 ve 4+1 tipi daireler, bahçeli veya teraslı daireler yer alıyor. Projedeki 1+0 daireler brüt 41.18 metrekare olarak tasarlandı. 1+1 tip daireler brüt 64.58 metrekare, 66 metrekare, 80.83 metrekare, 81.88 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 tip daireler brüt 137.82 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 tip daireler brüt 167.95 metrekare olarak tasarlanmış.  3.5+1 tip daireler 171.14 metrekare, 181.23 metrekare, 180.84 metrekare, 180.75 metrekare büyüklüklerinde tasarlandı. 4+1 tip daireler brüt 225.99 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Yüzde 72’si peyzaj ve rekreasyon alanına ayrılan Kordon İstanbul projesi içerisinde aktivite odaları, gazebolar, alışveriş caddesi, geniş peyzaj alanları, çocuk macera parkı, lounge alanı, gölet ve kabanalar, kapalı yüzme havuzu, fitness center gibi sosyal alanlar yer alıyor. Projede ayrıca seyir alanları, aromatik bahçe, zen bahçesi, kapalı yoga alanları, açık hava sineması, Kordon Life Club, toplantı odaları gibi bir çok aktivite alanları da yer alıyor.

Tam şehrin kalbinde bir proje

Cendere Deresi’ne cepheli bir konumda yer alan proje Kağıthane metrosu ve Seyrantepe metrosuna yakın bir konumda yer alıyor. Proje ayrıca Axis AVM, Çağlayan Adliyesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Trump AVM, Tem Otoyolu ve E-5 otoyoluna da yakın bir konumda yer alıyor.

Türk Telekom Stadyumu’na 5 dakika, Maslak’a 5 dakika, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika mesafede yer alan Kordon İstanbul projesi Seyrantepe Mahallesi, Cendere Caddesi No : 41 Kağıthane / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Tel : 444 5 343

Diğer kampanya haberleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL