Koru Life Göktürk hemen teslim

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde Koru Life Göktürk projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Reform Aykutoğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Koru Life Göktürk projesi bünyesinde 95 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Göktürk Merkez Mahallesi’nde inşa edildi. Koru Life Göktürk projesi Harmancılar Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Koru Life Göktürk projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 78 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Koru Life Göktürk projesindeki 1+1 konutlar 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın