Koru Narlıdere fiyatları

Google Haberlere Abone Ol

İzmir’in Narlıdere ilçesinde Koru Narlıdere projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yapı ST firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birçok açıdan ilgi görüyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Koru Narlıdere projesi bünyesinde 143 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projedeki konutlar B konut segmentinde.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Koru Narlıdere projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 58,8 metrekare ile 123,9 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutları nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon olarak da alıcılara avantaj sağlıyor. Koru Narlıdere projesindeki konutlar Yeniköy Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi No:11’de yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 1+1 konutlar 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Koru Narlıdere projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 800 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın