Proje Haberleri

Kotan Riva Konutları teslimleri yaklaşıyor

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Kotan Riva Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yelpaze İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi..

tasinmazhaber.com Kotan Riva Konutları teslimleri yaklaşıyor

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Kotan Riva Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yelpaze İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Kotan Riva Konutları projesi bünyesinde 93 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa ediliyor. Kotan Riva Konutları projesi Minare Sokak’ta hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Kotan Riva Konutları projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 95 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri iki farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 345 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Kotan Riva Konutları projesinde bulunan 3+1 konutlar da 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde tamamlanıp teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL