Kampanyalar Proje Haberleri

Köy Zekeriyaköy yeni ödeme sistemi ile satışta

Emlak Konut GYO güvencesi ile Siyahkalem Mühendislik İnşaat firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Sarıyer İlçesi’nde hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesi Emlak Konut tarafından başlatılan yeni ödeme sistemi kampanyasına dahil oldu…

tasinmazhaber.com Köy Zekeriyaköy yeni ödeme sistemi ile satışta

Emlak Konut GYO güvencesi ile Siyahkalem Mühendislik İnşaat firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Sarıyer İlçesi’nde hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesi Emlak Konut tarafından başlatılan yeni ödeme sistemi kampanyasına dahil oldu. Bu ödeme sistemi kampanyası kapsamında projede sadece yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi fırsatı sunuluyor.

467 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen projede konut ve villa olmak üzere toplam 1.167 bağımsız bölüm yer alıyor. 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 tip konutların yer aldığı projede konut büyüklükleri ise 80 metrekare ile 603 metrekare arasında değişiyor.

Proje özellikleri neler?

Projede yer alan köy evleri, Apartmanlar Köy Koru, Çift Dubleksler, Sıra Evler, Villalar, Müstakil Villalar olmak üzere 5 farklı şekilde tasarlandı.

Apartmanlar Köy Koru evlerinde 1+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks daireler yer alıyor. Konutların alanları ise 76 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiyor.

Çift Dubleksler 3+1 simpleks 3+1 dubleks, 4+1 simpleks ve 4+1 dubleks dairelerden meydana geliyor. 195 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki kapalı otoparklı konutlardan meydana geliyor.

Sıra Evler 2. bodrum, 1. bodrum, zemin kat ve çatı arasında oluşan ve 34 metrekare kapalı otoparkı olan dairelerden meydana geliyor. Sıra Evlerde yer alan daireler brüt 265.36 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Villalar 2 tip küçük ikiz villa, büyük ikiz villa olmak üzere toplam 3 tip villalardan meydana geliyor. Villalar 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış olup 335 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahipler.

Müstakil Villalar ise 2. bodrum+ 1. bodrum + zenim + 1. normal kat olmak üzere 4 katlı villalardan meydana geliyor. 690 metrekare büyüklüğe sahip bu villalarda 120 metrekare büyüklüğe sahip kapalı otopark alanı yer alıyor.

Köy Zekeriyaköy yeni ödeme sistemi

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan başlatılan yeni ödeme sistemi kampanyasında sadece yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projenin ödeme sitemine göre taksit ödemelerine ise 2. yılda başlanıyor. Başlatılan ödeme kampanyası kapsamında ödemeler Emlak Konut’a yapılıyor.  daha önceden Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası başlatılmıştı. Bu kampanya ile yüksek satış rakamları gerçekleştirilmişti.

Köy Zekeriyaköy nerede yer alıyor?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 10 dakika, İstanbul Havalimanı’na 25 dakika, Maslak’a 15 dakika, mesafede bulunan proje Zekeriyaköy Mahallesi, Zekeriyaköy Caddesi 34450 Sarıyer /İstanbul adresinde yer alıyor.

Tel: 0212 202 64 64

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL