Proje Haberleri

Kule 246 Isparta satışları devam ediyor

Isparta İli, Merkez İlçesi, Davraz Mahallesi’nde hayata geçirilen Kule 246 Ispatra projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.  Bahsi geçen proje Yalçın Baysan Group İnşaat firması imzası ile hayata geçiriliyor.  Çalışmaları..

tasinmazhaber.com Kule 246 Isparta satışları devam ediyor

Isparta İli, Merkez İlçesi, Davraz Mahallesi’nde hayata geçirilen Kule 246 Ispatra projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.  Bahsi geçen proje Yalçın Baysan Group İnşaat firması imzası ile hayata geçiriliyor.  Çalışmaları tüm hızıyla devam eden konut projesinde daire satışları da devam ediyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

23 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 7 konut bloğundan meydana geliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Kule 246 Isparta projesi bünyesinde 731 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on beş katlı olacak şekilde tasarlandı.

Söz konusu olan projedeki konutlar alıcılarına konforlu bir yaşam sunuyor.

Projede daire özellikleri neler?

Kule 246 Isparta projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Dairelerin 337 tanesi 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. 83 tanesi 2+1 ve 278 tanesi de 1+1 tip dairelerden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 60 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri altı farklı plandan meydana geliyor.

Kule 246 Isparta fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilen dairelerin fiyatları daire tipleri ve dairelerin büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki brüt 53 metrekare 1+1 konutların fiyatları 300 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilen brüt 80 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Brüt 93 metrekare 2+1 tip daireler 495 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kule 246 Isparta projesinde yer alan brüt  145 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projedeki brüt 185 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 150 bin TL’den başlıyor.

Proje nerede yer alıyor?

Yüzde 60’ı yeşil alan ve sosyal alana ayrılan proje Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi karşısı Modernevler Mahallesi’nde yer alıyor. Kule 246 Isparta projesi 3.159 sokak, No: 1 adresinde yer alıyor. Projede kapalı yüzme havuzu, kreş, fitness salonu, buhar odası, sauna, squash odası bulunuyor. Bunların dışında ayrıca yürüyüş parkuru, amfi tiyatro, açık ve kapalı çocuk oyun alanları yer alıyor.

Tel: 0533 414 71 74

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL