Proje Haberleri

Kumköy Müstakilhane çok yakında hayata geçiyor

Çanakkale İli, Merkez İlçesi, Barbaros Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Kether Group firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje farklı konseptte müstakil evleri ile dikkat çekmektedir. Kumköy Müstakilhane henüz..

tasinmazhaber.com Kumköy Müstakilhane çok yakında hayata geçiyor

Çanakkale İli, Merkez İlçesi, Barbaros Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Kether Group firması tarafından hayata geçirilecektir. Proje farklı konseptte müstakil evleri ile dikkat çekmektedir. Kumköy Müstakilhane henüz proje aşamasında olup ayrıca dairelerin satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Çanakkale konut projesi Barbaros Mahallesi’nde yer alan inşaat alanı üzerinde inşa edilecektir. Konut projesi 15 adet müstakil villadan meydana gelmektedir. Villalar 2 katlı olarak tasarlanmış olup, 1.sınıf malzeme ve kaliteli işçilikle teslim edilecektir. Ayrıca proje kapsamında her villanın 300 metrekarelik bir alana mevcuttur. Bunun dışında her evin kendisine özel bahçesi de bulunmaktadır.

Kumköy Müstakilhane konut projesinin tanıtımı yapılmış olup, projede tek tip villa seçeneğine yer verilmiştir. Bu villalar 3+1 olarak tasarlanmıştır. Ayrıca villa büyüklükleri brüt 145 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Kumköy Müstakilhane Ev fiyatları ne kadar?

Çanakkale konut projesinde yer alan müstakil evlerin fiyatları projeden satış fırsatları ile devam etmektedir. Bu kapsamda satışa sunulan villaların fiyatları 1 milyon 550 bin TL’den başlamaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi Kumköy, Eceabat/Çanakkale adresinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje şehrin faydalarına da bir o kadar yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0542 691 97 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL