Kurt Residence Gazipaşa hemen teslim

Google Haberlere Abone Ol

Adından anlaşılacağı gibi Antalya ilinin Gazipaşa ilçesinde Kurt Residence Gazipaşa projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kurt İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar 11 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Kurt Residence Gazipaşa projesi bünyesinde 66 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Pazarcı Mahallesi’nde inşa edildi. Kurt Residence Gazipaşa projesi Uğur Mumcu Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Kurt Residence Gazipaşa projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 146 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Kurt Residence Gazipaşar projesindeki 3+1 konutlar 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 550 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın