Kuzeykent Ada Kastamonu’da yükseliyor

Kastamonu ilinin Merkez bölgesinde Kuzeykent Ada projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Eksen Kiba İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Toplamda dört konut bloğundan meydana gelen proje 10 bin 750 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Projede yer alacak olan konut sayısı ise 210 olarak belirlendi.

Projede yer alan daireler nerede yükseliyor?

Proje, Kuzeykent Mahallesi, Gaziler Sokak, 8D’de konumlandırılmış durumda. Lokasyonu ile dikkat çeken proje, Devrekani Yolu Kuzeykent İstikbal Mağazası’nın arkasında bulunuyor. Proje, devlet hastanesine 950 metre uzaklıkta konumlandırılmış durumda. Aynı zamanda projede bulunan konutlar otogar ve dolmuş durağına da yakın.

Projede bulunan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinde alıcılarına sunuluyor. Projedeki konutların büyüklükleri de 3 farklı plandan oluşuyor. Kuzeykent Ada projesinde yer alan 2+1 tipteki konutlar 102 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı. Bahsi geçen 3+1 konutlar ise 132 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor. Son olarak da projede yer alan 4+1 tipteki konutların büyüklükleri 167 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Kuzeykent Ada projesinde bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların üç farklı plandan meydana geldiğini belirtmiştik. Böylece Kuzeykent Ada projesinde konut fiyatları üç farklı fiyattan başlayarak alıcılarına sunuluyor.

Projede bulunan 2+1 tipteki konutlar 190 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projede yer alan 3+1 tipteki konutlar ise 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Kuzeykent Ada projesindeki 4+1 tipteki konutların fiyatları ise 410 bin TL’den başlıyor.

Projede bulunan konutlar şu an inşaat aşamasında. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2019 yılı içerisinde tamamlanması ve ardından da alıcı veya yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Eğer konutlar ile ilgili bilgi almak isterseniz 0366 220 09 39 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın