Proje Haberleri

Kuzu Effect fiyat listesi

Kuzu Grup firması tarafından Ankara İli, Çankaya İlçesi, Oran’da hayata geçirilen Kuzu Effect projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Kuzu Grup firmasının..

tasinmazhaber.com Kuzu Effect fiyat listesi

Kuzu Grup firması tarafından Ankara İli, Çankaya İlçesi, Oran’da hayata geçirilen Kuzu Effect projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Kuzu Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Kuzu Effect fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

30 bin 730 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 3 katlı loft, 32, 39 ve 46 katlı rezidans kulelerinden meydana geliyor. Projede yer alan bloklarda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor.

Hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar kırk altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 203 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan dairelerin 15 tane 1+1, 52 tane 2+1, 28 tane 3+1, 35 tane 4+1 ve 4 tane 5+1 dairelerden meydana geliyor. Projenin loft bölümünde 11 tane 4+1, 12 tane 5+1 daire yer alıyor. Yatay bölümde ise 28 tane 1+1 ve 18 tane 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Konutlar 79 metrekare ile 408 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Kuzu Effect fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda.

Kuzu Effect projesindeki 90 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tip daireler 1 milyon 125 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki  brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 575 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan 150 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip konutlar 3 milyon 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan 175 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 750 bin TL’den, brüt 406 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 tip dairelerin fiyatları ise 7 milyon 500 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan fiyatlar KDV hariç fiyatlar olup 1+1 ve 2+1 tip dairelerde yüzde 8 KDV avantajı sunuluyor.

Proje nerede yer alıyor?

Karma konseptte hayata geçirilen  proje Oran Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Kuzu Effect projesi Oran Mahallesi, Zülfü Tiğrel Caddesi, No:1 , Çankaya / Ankara yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL